Accounting and tax advisory services for companies | CountOnUs, s.r.o.
Zobraziť
<a href=Účtovná kancelária a daňové
poradenstvo pre firmy">
Sledujte nás

Hľadaním lacnéhoriešenia pri vedeníúčtovníctva eštenikto neušetril!

Kto sme

Vitajte v našej účtovnej firme CountOnUs, kde každý klient je pre nás viac než len číslo. Sme menšia Slovenská účtovná firma, čo však pokladáme za našu hlavnú výhodu. Tento prístup nám umožňuje vytvárať silné a osobné vzťahy s každým naším klientom a poskytovať služby, ktoré sú plne prispôsobené ich individuálnym potrebám a cieľom.

Náš tím je plne oddaní poskytovaniu kvalitných služieb v súlade s najnovšími zákonmi a medzinárodnými štandardmi. Zameriavame sa na neustále vzdelávanie a zdokonaľovanie, aby sme vám mohli ponúknuť aktuálne a efektívne riešenia pre váš podnik. V našej účtovnej kancelárii ide o viac než len čísla a zákony; ide o vzťahy, dôveru a osobný prístup, ktorý vás v podnikaní posunie vpred.

Čo vám prinášame

 • Účtovníctvo: Kompletné účtovnícke služby vrátane správy účtov, evidencie príjmov a výdavkov, mesačných a ročných uzávierok.
 • Daňové poradenstvo: Pomoc s daňovými povinnosťami pri znižovaní daňovej záťaže a radami pri nastavení daňovej stratégie.
 • Mzdové a personálne služby: Zaoberáme sa mzdovou agendou a poskytujeme personálne poradenstvo.
 • Konzultácie a analýzy: Finančné analýzy a konzultácie na zlepšenie efektivity a ziskovosti.
 • Archivácia dokladov:  Služby elektronického skenovania a archivácie dokumentov.
 • Cloudové účtovníctvo: Prístup k finančným dátam cez moderné cloudové riešenia.
 • Legislatíva: Zabezpečujeme, aby vaše podnikanie spĺňalo všetky legislatívne požiadavky.

Pre koho pracujeme

Naše služby sú prispôsobené pre široké spektrum klientov, od malých podnikateľov a živnostníkov až po stredne veľké podniky, ktoré pôsobia v rôznych odvetviach. S našimi skúsenosťami v účtovníctve a dôkladným poznaním legislatívy vám pomôžeme nielen optimalizovať vašu finančnú situáciu, ale aj odkryť nové príležitosti pre rast vášho podnikania. Zverte nám starosti s číslami a sústreďte sa na to, čo robíte najlepšie a tým je vedenie vášho podniku.

Prečo si vybrať nás?

 • Vždy K dispozícii: Potrebujete rýchlu pomoc? Sme tu pre vás kedykoľvek, aby sme vám poskytli okamžitú podporu a riešenia.
 • Rýchla reakcia, efektívne riešenia: Reagujeme okamžite a hľadáme najefektívnejšie riešenia pre vaše podnikanie.
 • Prevencia strát a nadmerných platieb: Naša dôslednosť a systematickosť vám pomôže predchádzať zbytočným stratám, sankciám a vysokým daňovým platbám.
 • Proaktívne vedenie účtovníctva: Starostlivo vedieme vaše účtovníctvo a ekonomické záležitosti
 • Individuálny Prístup: Každému klientovi venujeme osobitý prístup a dostatočne veľa času
 • Zrozumiteľné Výstupy: Jasné a zrozumiteľné finančné výstupy, ktoré vám pomôžu robiť správna finančné rozhodnutia.
 • Elektronické účtovníctvo a archivácia dokladov: Využívame najmodernejšie technológie pre efektívne vedenie online účtovníctva. Zároveň zabezpečujeme elektronickú archiváciu všetkých vašich dokladov.
 • Bezplatné služby daňového poradcu: Služby certifikovaného daňového poradcu, sú pre našich klientov úplne zdarma
 • Férové Ceny: U nás platíte len za presný počet účtovných položiek, ktoré máte v účtovníctve.

01 Promptnosť

Sme časovo flexibilný. Naše služby sú vám dostupné kedykoľvek potrebujete.

02 Úspora času a peňazí

Odbremeníme vás od administratívy a nájdeme slabé miesta, kadiaľ vám unikajú peniaze.

03 Proaktivita

Nečakáme len na vaše zadania, ale sami iniciatívne prichádzame s návrhami na vylepšenia.

"Čo hovoria naši klienti?

Za svoje obdobie podnikateľskej činnosti som vystriedal viacero účtovných firiem a musím povedať, že so službami, ktoré mi poskytuje Ing. Natália Urbánek som nadmieru spokojný.

Vysoká odbornosť, flexibilný prístup k práci a neustála práca na sebe sú vlastnosti, ktoré sú jej základnou esenciou a k tomu, keď pridáte ľudský prístup a úprimnú snahu o 100% službu klientovi. Môžem len odporúčať. Škoda, že tak skvelú účtovnú firmu nemám od začiatku môjho podnikania.
Bc. Martin Nestor Nestor Capital Investment s.r.o.
Po rôznych skúsenostiach s účtovnými firmami sme veľmi radi, že spolupráca s Natáliou Urbánek splnila všetky naše očakávania. Či už v odbornosti, prístupe ale aj ochote vždy nájsť potrebné informácie.

Jej schopnosť rýchlo nás informovať o zákonných zmenách a ich vplyve na naše podnikanie je cenná. Jej prispôsobivosť a flexibilita nám umožňujú vidieť v nej nielen spoľahlivého účtovníka, ale aj dôveryhodného finančného partnera.
Tomáš Lukáč a Kristián Boka - konatelia Apartment Holdings Slovensko s.r.o.
Veľakrát ľudia premýšľajú pri podnikaní nad cenou za služby vedenia účtovníctva a daňového poradenstva a častokrát si uvedomia hodnotu danej služby až keď im príde kontrola a zistia, že to mali všetko vedené nesprávne.

Odporúčam služby Natálie Urbánek, veľmi ochotne vyrieši všetky potreby a služby spojené s mojím podnikaním a mám v nej 100 % dôveru, že moje účtovníctvo je v správnych rukách.
Gabriel Juriš G&J Finance Consulting, s.r.o.
I am an entrepreneur from Austria with a company in Slovakia. At first, Natalia was recommended to me by a work colleague. Right from the start she did my accounting very conscientiously and competently.

Any questions were always answered immediately by her. On the whole, I am very satisfied with her and look forward to working with her for many years to come.
Bernhard Rader Aviation4Life s.r.o.

Máte záujem o vedenie účtovníctva?

Vypočítajte si cenu mesačného paušálu alebo nas kontaktujte. Riešime široké spektrum problémov našich klientov, ktoré sa týkajú účtovníctva, daní a ekonómie.