„Podnikám od r. 1990, prešiel som si v tomto „balkanizme“ kde čo, ale zmena účtovníčky bola pre nás vždy najväčšia trauma! Dokonca sme raz za odflákanú robotu skončili až na súde! Bolo bežné, že sme niekoľkokrát zaplatili opakované inzercie na Profesii a stále sa nečrtal šťastný koniec.

S Natáliou to bolo našťastie jasné od prvej chvíle! Je priama, svedomitá, pracovitá, vyzná sa nielen v účtovníctve, zákonoch a účtovnom programe, ale najmä pri tom čo robí rozmýšľa. Takže nám dala do poriadku aj niekoľko posledných rokov účtovníctva, po predchodkyni, vyčistila množstvo nejasností, upratala čo sa dalo a vďaka jej dohľadaniu nezrovnalostí, sme na opravných daňových priznaniach dostali z DU naspäť ešte aj niekoľko tisíc Eur.

Poviete si, že čo toľko píšem tie „bláboly“ a prílišné chvály, ale to pochopia len tí, čo podnikajú dlhé roky a vedia čoho sú niektoré účtovníčky pri svojom lajdáctve schopné (alebo lepšie povedané neschopné). Natália nám priniesla novú chuť do podnikania, poriadok a oveľa pokojnejší spánok.

Držím palce všetkým poctivým, aby našli takúto účtovníčku.“

 

Vlado Kýbl Mgr.Art.
konateľ, INLUX s.r.o

Čo hovoria naši klienti?

"Spolupráca s Natáliou Urbánek splnila všetky naše očakávania. V odbornosti, prístupe, ale aj ochote vždy nájsť potrebné informácie."

Tomáš Lukáč a Kristián Boka
Apartmet Holdings Slovensko s.r.o.

VIAC >

„Odporúčam služby Natálie Urbánek, mám v nej 100 % dôveru, že moje účtovníctvo je v správnych rukách.“

Gabriel Juriš
G&J Finance Consulting

VIAC >

„So službami Ing. Natálie Urbánek som nadmieru spokojný. Vysoká odbornosť, flexibilný a ľudský prístup. Môžem len odporúčať.“

Bc.Martin Nestor
Nestor Capital Investment s.r.o.

VIAC >

"On the whole, I am very satisfied with her and look forward to working with her for many years to come.“

Bernhard Rader
Aviation4Life s.r.o.

VIAC >

"Natália je priama, svedomitá, pracovitá. Priniesla nám novú chuť do podnikania, poriadok a oveľa pokojnejší spánok.“

Vlado Kýbl Mgr.Art.
konateľ, INLUX s.r.o.

VIAC >

Kontaktujte nás

    Zverte vaše ekonomické a daňové záležitosti do rúk profesionálom s bohatými skúsenosťami s vedením účtovníctva a daní, a vždy aktuálnym prehľadom v legislatíve. Zlepšíme finančnú situáciu vašej firmy a ušetríme váš čas a peniaze. 

    © CountOnUs s.r.o. 2021. Všetky práva vyhradené.

    crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram