Referencie

Našim klientom ponúkame rôzne balíky služieb, ktoré sú ušité presne na mieru ich potrebám. Uvádzame niekoľko príkladov našich  klientov z rôznych oblastí, ktorých obchodné mená kvôli diskrétnosti neuvádzame. 

Obchodník s BIO komoditami

Zahraničný klient
 • Založenie spoločnosti na ORSR
 • Registrácia na DPH
 • Registrácia v inšpekčných organizáciách UKSUP a Naturalis
 • Spracovanie účtovníctva na mesačnej báze
 • Príprava podkladov pri predaji a nákupe BIO komodít
 • Zastupovanie pri pravidelných kontrolách z inšpekčných organizácií

Mäsiarstvo

Rozrábka mäsa a vedenie 3 prevádzok
 • Spracovanie miezd 12 zamestnancom
 • Spracovanie jednoduchého účtovníctva na mesačnej báze
 • Pomoc pri žiadaní o dotácie v období koronakrízy
 • Pomoc pri nahlasovaní nových prevádzok na dané registre

Obchodník s výživovými doplnkami

Zahraničný klient
 • Založenie spoločnosti na ORSR
 • Registrácia na DPH
 • Zastupovanie pred kontrolnými orgánmi a vybavenie všetkých povolení
 • Spracovanie účtovníctva na mesačnej báze

Čo o nás povedali? 

So súhlasom našich klientov uvádzame ich názory na naše služby.

Nestor Capital Investment s.r.o.

Za svoje obdobie podnikateľskej činnosti som vystriedal viacero účtovných firiem a musím povedať, že so službami, ktoré mi poskytuje Ing. Natália Urbánek som nadmieru spokojný. Vysoká odbornosť, flexibilný prístup k práci a neustála práca na sebe sú vlastnosti, ktoré sú jej základnou esenciou a k tomu, keď pridáte ľudský prístup a úprimnú snahu o 100% službu klientovi. Môžem len odporúčať. Škoda, že tak skvelú účtovnú firmu nemám od začiatku môjho podnikania.

S úctou Bc. Martin Nestor

INLUX s.r.o.

Podnikám od r. 1990, prešiel som si v tomto „balkanizme“ kde čo, ale zmena účtovníčky bola pre nás vždy najväčšia trauma! Dokonca sme raz za odflákanú robotu skončili až na súde! Bolo bežné, že sme niekoľkokrát zaplatili opakované inzercie na Profesii a stále sa nečrtal šťastný koniec. S Natáliou to bolo našťastie jasné od prvej chvíle! Je priama, svedomitá, pracovitá, vyzná sa nielen v účtovníctve, zákonoch a účtovnom programe, ale najmä pri tom čo robí rozmýšľa. Takže nám dala do poriadku aj niekoľko posledných rokov účtovníctva, po predchodkyni, vyčistila množstvo nejasností, upratala čo sa dalo a vďaka jej dohľadaniu nezrovnalostí, sme na opravných daňových priznaniach dostali z DU naspäť ešte aj niekoľko tisíc Eur. Poviete si, že čo toľko píšem tie „bláboly“ a prílišné chvály, ale to pochopia len tí, čo podnikajú dlhé roky a vedia čoho sú niektoré účtovníčky pri svojom lajdáctve schopné (alebo lepšie povedané neschopné). Natália nám priniesla novú chuť do podnikania, poriadok a oveľa pokojnejší spánok. Držím palce všetkým poctivým, aby našli takúto účtovníčku.

Vlado Kýbl Mgr.Art.
konateľ spol. INLUX s.r.o.

Aviation4Life s.r.o.

I am an entrepreneur from Austria with a company in Slovakia. At first, Natalia was recommended to me by a work colleague. Right from the start she did my accounting very conscientiously and competently. Any questions were always answered immediately by her. On the whole, I am very satisfied with her and look forward to working with her for many years to come.

Bernhard Rader

Luxury and modern apartment, s.r.o.

G&J Finance Consulting, s.r.o.

Veľakrát ľudia premýšľajú pri podnikaní nad cenou za služby vedenia účtovníctva a daňového poradenstva a častokrát si uvedomia hodnotu danej služby až keď im príde kontrola a zistia, že to mali všetko vedené nesprávne. Odporúčam služby Natálie Urbánek, veľmi ochotne vyrieši všetky potreby a služby spojené s mojím podnikaním a mám v nej 100 % dôveru, že moje účtovníctvo je v správnych rukách.

Gabriel Juriš
CFO Luxury and modern apartments, s.r.o.
Director PROSIGHT Slovensko, a.s.

Apartment Holdings Slovensko s.r.o.

Po rôznych skúsenostiach s účtovnými firmami sme veľmi radi, že spolupráca s Natáliou Urbánek splnila všetky naše očakávania. Či už v odbornosti, prístupe ale aj ochote vždy nájsť potrebné informácie.

Tomáš Lukáč a Kristián Boka
konatelia Apartment Holdings Slovensko s.r.o.
 

Čo hovoria naši klienti?

"Spolupráca s Natáliou Urbánek splnila všetky naše očakávania. V odbornosti, prístupe, ale aj ochote vždy nájsť potrebné informácie."

Tomáš Lukáč a Kristián Boka
Apartmet Holdings Slovensko s.r.o.

VIAC >

„Odporúčam služby Natálie Urbánek, mám v nej 100 % dôveru, že moje účtovníctvo je v správnych rukách.“

Gabriel Juriš
G&J Finance Consulting

VIAC >

„So službami Ing. Natálie Urbánek som nadmieru spokojný. Vysoká odbornosť, flexibilný a ľudský prístup. Môžem len odporúčať.“

Bc.Martin Nestor
Nestor Capital Investment s.r.o.

VIAC >

"On the whole, I am very satisfied with her and look forward to working with her for many years to come.“

Bernhard Rader
Aviation4Life s.r.o.

VIAC >

"Natália je priama, svedomitá, pracovitá. Priniesla nám novú chuť do podnikania, poriadok a oveľa pokojnejší spánok.“

Vlado Kýbl Mgr.Art.
konateľ, INLUX s.r.o.

VIAC >

Kontaktujte nás

  Zverte vaše ekonomické a daňové záležitosti do rúk profesionálom s bohatými skúsenosťami s vedením účtovníctva a daní, a vždy aktuálnym prehľadom v legislatíve. Zlepšíme finančnú situáciu vašej firmy a ušetríme váš čas a peniaze. 

  © CountOnUs s.r.o. 2021. Všetky práva vyhradené.

  crossmenuchevron-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram