Contact | CountOnUs, s.r.o.
Zobraziť

Máte otázky? Napíšte nám.

"Čo hovoria naši klienti?

Za svoje obdobie podnikateľskej činnosti som vystriedal viacero účtovných firiem a musím povedať, že so službami, ktoré mi poskytuje Ing. Natália Urbánek som nadmieru spokojný.

Vysoká odbornosť, flexibilný prístup k práci a neustála práca na sebe sú vlastnosti, ktoré sú jej základnou esenciou a k tomu, keď pridáte ľudský prístup a úprimnú snahu o 100% službu klientovi. Môžem len odporúčať. Škoda, že tak skvelú účtovnú firmu nemám od začiatku môjho podnikania.
Bc. Martin Nestor Nestor Capital Investment s.r.o.
Po rôznych skúsenostiach s účtovnými firmami sme veľmi radi, že spolupráca s Natáliou Urbánek splnila všetky naše očakávania. Či už v odbornosti, prístupe ale aj ochote vždy nájsť potrebné informácie.

Jej schopnosť rýchlo nás informovať o zákonných zmenách a ich vplyve na naše podnikanie je cenná. Jej prispôsobivosť a flexibilita nám umožňujú vidieť v nej nielen spoľahlivého účtovníka, ale aj dôveryhodného finančného partnera.
Tomáš Lukáč a Kristián Boka - konatelia Apartment Holdings Slovensko s.r.o.
Veľakrát ľudia premýšľajú pri podnikaní nad cenou za služby vedenia účtovníctva a daňového poradenstva a častokrát si uvedomia hodnotu danej služby až keď im príde kontrola a zistia, že to mali všetko vedené nesprávne.

Odporúčam služby Natálie Urbánek, veľmi ochotne vyrieši všetky potreby a služby spojené s mojím podnikaním a mám v nej 100 % dôveru, že moje účtovníctvo je v správnych rukách.
Gabriel Juriš G&J Finance Consulting, s.r.o.
I am an entrepreneur from Austria with a company in Slovakia. At first, Natalia was recommended to me by a work colleague. Right from the start she did my accounting very conscientiously and competently.

Any questions were always answered immediately by her. On the whole, I am very satisfied with her and look forward to working with her for many years to come.
Bernhard Rader Aviation4Life s.r.o.